Pravidla serveru


World of Warcraft info | Pravidla | Videa | Projekty | Převod Postav | DarkRuby.net AKCE

Obecná pravidla:1. Hráč nesmí CHEATOVAT a HACKOVAT (podvádět), pokud se tak stane, má nekompromisně BAN.
2. Je zakázané ve hře používat BUGY (chyby). Hráč, který BUG objeví, ho musí nahlásit GM nebo na našem FÓRU. S hráčem, který věděl o využívání bugu, se bude zacházet tak, jako by ho sám využíval.
3. Hráči nesmějí nadávat, ani používat vulgární výrazy.
4. Jsou přísně zakázány spamy, tapetování chatů, reklamy na zakázaná hnutí, organizace a ideologie kdekoliv a zvláště pak na veřejných kanálech.
5. Zákaz vkládání reklam na jiné WoW servery a poškozování serveru DarkRuby.net
6. Nacházíte se ve světě, kde zuří válka, proto hráč může napadnout koho chce. I SLABŠÍ levely. Respektujte silnější hráče a vyhýbejte se jim obloukem... mohli by vás zabít. Výjimkou jsou NEUTRÁLNÍ MĚSTA (Booty Bay, Ratchet, Shattrath City atd. - nejsou to ovšem jen ony. Neutrální jsou všechny města které mají tzv. "žlutý název".) a základní lokace:
[i]Orkové [Orcs] (Valley of Trials - Durotar)
Trolové [Trolls] (Valley of Trials - Durotar)
Taureni [Taurens] (Camp Narache - Mulgore)
Nemrtví [Undeaths] (Deathknell - Tirisfal Glades)
Krvaví Elfové [Blood Elfs] (The Sunspire - Eversong Woods)
Elfové [Night Elves] (Shadowglen - Teldrassil)
Lidé [Humans] (Northshire Valley - Elwynn Forest)
Trpaslíci [Dwarves] (Coldridge Valley - Dun Morogh)
Gnomové [Gnomes] (Coldridge Valley - Dun Morogh)
Draneiové [Draneis] (Crash Site - Azuremyst Isle)[/i]
7. Jméno hráče nesmí obsahovat neslušný výraz nebo nadávku. Také je zakázáno napodobovat nick GM, Admina a nebo se za ně vydávat.
8. Administrátor (Admin) zajišťuje běh samotného serveru, a je tudíž i NEJVYŠŠÍ AUTORITOU. Jeho rozhodnutí jsou konečná a změnit je může jen on sám. Rozhodnutím Admina se řídí všichni hráči i GM tým.
9. Game Master (GM) dohlíží na dodržování pravidel serveru. Má právo podle svého uvážení potrestat hráče, který pravidla porušil. Rozhodnutí, jež GM vydal, může změnit jen on sám nebo Hlavní GM (popř. jeho zástupce), poté co „incident“ projedná s dotyčným GM. Hráč je povinen se k GM chovat s RESPEKTEM a musí uposlechnout jeho příkaz (nesmí GM pomlouvat, nadávat mu, urážet ho nebo mu odmlouvat). Pokud se hráči zdá trest GM přehnaný, má právo se prostřednictvím tohoto GM obrátit na Hlavního GM.
10. Hráč nesmí od GM požadovat level, XP, peníze, teleport do nějaké lokace, dále předměty (i za Quest), spawnovaní bosse, kterého právě zabil, ani NPC atd. GM vám nebude radit, kde se nacházejí trenéři apod. S takovými dotazy se obraťte na ostatní hráče nebo využijte naše FÓRUM. GM se zabývá zejména řešením závažných problémů. Vyjímkou je GM plevel 1, který tu je výhradně od toho, aby hráčům radil.
11. GM může rozhodnout i v rozporu s pravidly, když to uzná za vhodné. Jestliže se hráči jeho rozhodnutí nebude zdát správné, požádá o přehodnocení problému, popřípadě o projednání záležitosti Hlavního GM (popř. jeho zástupce).
12. Hráč musí za každých okolností dbát pokynů GM, pokud tak neučiní, následuje tvrdý trest (zablokování účtu, IP BAN...).
13. GM neřeší osobní spory hráčů. Takže když Vám někdo ukradne ACC je to jen Vaše vina a hloupost.
14. Kanál POMOC je jen pro hledání pomoci s problémy jak mezi hráči, tak i GM. Nezneužívejte ho k jiným věcem.
15. Ve hře můžete zabít KOHOKOLIV a KDEKOLIV (až na výjimku v pravidle č.6).
16. Account s neplatnou e-mailovou adresou bude bez předchozího varování zablokován.
17. Hráč za svůj účet nese osobní odpovědnost. Je povinnen si dát takové heslo, aby se mu na jeho účet NIKDO nedostal. Pokud tak neučiníte, tak nechoďte plakat za GM, že Vám někdo ukradl ACC.
18. Zákaz obchodování s účty. Pokud toto někdo poruší, tak bude následovat trest.
19. Dark Ruby Team Vám může zaslat novinky e-mailem maximálně však 2x do roka.
20. Hráči by měli číst pravidelně navštěvovat WEB i FÓRUM a sledovat aktuální dění (nejlépe před připojením do hry). Je to pro jejich vlastní dobro ;)
21. Kdykolik uvidéte někoho kdo porušuje pravidla, tak si udělejte Screenshoot a pošlete ho nějakému GM (obviňování bez důkazů nemá smysl).
22. Hráč je povinen dodržovat všechna zde uvedená pravidla.PvP:1. Hráči od levelu 50+musí mít PvP povinně zapnuté. Zapnete si ho přikazem /pvp (ovšem pozor, při průchodu portem se Vám může PvP mód zrušit, proto si to raději vždy ověřte).
2. Zákaz utíkání přes ALT+F4. pokud chcete odejít, tak napište protivníkovi na WORLD a on Vám musí umožnit prostor opustit pomocí Hearth Stoneu (HS).
3. Když někdo dává DUEL, tak do něj nezasahujte !!! Zároveň platí, že ti, co si chtějí dát DUEL to udělají nejlépe na odlejhém místě kde jinkdo není. Předejte tím tak zásahu třetí strany.
4. Nekillujte protivníka hned po ressnutí. Nechte ho, ať si doplní životy nebo ať uteče pomocí HS.TRESTY:1. Slovní upozornění
2. Kick
3. 1 lvl down nebo i více (záleží na GM)
4. BAN na 1 den
5. Pernamentní BAN na ACC (účet)
6. BAN na IP adresuDodatky:1. GM nejsou povinni dodržovat toto pořadí, mohou trestat dle uvážení podle závažnosti. Se stížností o výši trestu se můžete SLUŠNĚ obrátit na GM který Vám trest vydal, pokud Vám nevyhoví, tak svoji žádost můžete přednést Hlavnímu Game Masterovi (popř. jeho zástupci). Jeho rozhodnití bude KONEČNÉ a nelze se vůči němu odvolat.
2. GM jsou jen lidi a proto nenadávejte, že Vám někdy neodpoví na ICQ a nebo se Vám nevěnují. Věnují se třeba někomu jinému než zrovna Vám (svět se netočí kolem jednoho člověka) anebo dělají něco jiného (taky důležitého).Pravidla fora:1. Administrátor neodpovídá za příspěvky vložené uživateli.
2. Uživatelé dodržují zásady slušného chování.
3. Pokud se chcete na něco zeptat, tak si ověřte, zda již dotaz nebyl vložen. Např. pomocí tlačítka , které najdete v horním menu.
4. Pište své příspěvky do správných sekcí. Pokud toto nedodržíte, tak Váš příspěvek bude přesunut, smazán či přesunut do Graveyardu.
5. Pokud v příspěvku uděláte chybu nebo jste si na něco vzpoměli, co byste chtěli ještě vložit, tak použijte tlačítko
6. Když budete chtít někoho citovat, tak použijte tlačítko a vyberte jen určitou citaci a ne aby to vypadalo tak, že citujete už to co citoval onen uživatel kterého chcete citovat.
7. Pokud budete mít na někoho dotaz, tak můžete použít funkci Soukromých zpráv pomocí tlačítka
8. Uživatelé mohou zakládat libovolné uživatelské skupiny. Např. „ALIANCE“ či „HORDA“.
9. SPAM nebude tolerován !!!
10. Zákaz reklamy na jiné WoW servery.
11. Jednoslovné nebo tupé příspěvky typu „lol :D“ budou smazány.
12. Dark Ruby TEAM si vyhrazuje možnost změny v pravidlech.


Copyright © DarkRuby.net 2007 - 2024