Druid

ZPĚT na O WoWku

 

Druid | Hunter | Mage | Paladin | Priest | Rogue | Shaman | Warlock | Warrior

 Druid je dost všestranný class. Má v sobě prvky warriora (bear forma a dire bear forma), rogue (cat forma), ale má taky formu stromu vynikajícímu na healení, nebo moonkin formu na casteni spellů. U druida se najde něco pro každého. Druid síce nemůže mail ani plate, ale tenhle detail se vyřešil vysokým armorem v bear či dire bear formě. V každé formě (kromě moonkin formy, travel formy a tree formy) používáte něco jiného. V bear formě jako u warriora rage (co je rage viz u warriora), v cat formě energy – energie (energii používá rogue, v nebojovém módu je na maximu – 100 a použitím abilit se dle stanovené potřeby odebírá). V cat formě taky ako u roguny fungují combo pointy (na některé ability je za potřebí combo pointy které se získají počas boje používaním abilit. Maximum combopointu je 5. Combo pointy taky u některých abilit zvíší damage.) V ostatních formách je mana. Taky samotný druid samozřejmě používá manu. Druid je ve všech formách immunní voči polymorph efektům.


Rasy: Taureni, Noční Elfové (Night Elves)
Talenty: Balance, Feral, Restoration

Duidovy formy:

Bear forma: Tahle forma je v podstatě předvoj k dire bear formě. Bear forma zvišuje druidův armor a taky attack power. Výhodná na boj proti roguovi, paladinovi, warriorovi...

Cat forma: Tahle forma jako sem už psal je rychlá a taky se v ní da zneviditelnit. Táhle forma je vhodná na boj proti spellcastrům.

Dire bear forma: Tahle forma je v podstatě bear forma, jenom přidává více attack power a armoru.

Travel forma: Tahle forma přidáva rychlost o 40%. Nemá kromě rychlosti žádnou specální vlastnost, protože je určena na cestování (a utíkání :-P )

Aquatic forma: Tahle forma přemění druida na obrovského „lachtana“ který umožňuje druidovy dýchat pod vodou a zrychluje jeho plavání o 50%.

Tree of life forma (jenom restoration): Tahle forma je určená na healení. Druid v ní má přístup k healovacím spellům a v téhle formě má velice efektivní HoT (heal over time – nehealí naraz, ale v intervalech napr. Rejuvenation) spelly které v téhle formě mají výborný poměr health/mana.

Moonkin forma (jenom balance): V téhle formě může druid castit jenom balance spelly a remove curse spelly (odstraňující prokletí). Taky je v ní označován jako humanoid a je immunní voči beast spellům jako je napr. Hibernate (druid) nebo hunterovy spelly na ovlyvnení beastů. Jedna z nevýhod je ta, že v ní druid vypadá jak naprostý tupec :D

Flight forma: Jako už z názvu vyplývá, jedná se o létající formu. Tahle forma umožní druidovi létat, přičemž ho zrychlí o 60%.

Swift flight forma: Je v podstatě to samé jak flight forma, jenom přidává rychlost o 280%.

by MaXeLL

 Copyright © DarkRuby.net 2007 - 2019