Orgrimmar

ZPĚT na O WoWku

 

Alliance | Stormwind | Ironforge | Darnassus | Exodar 

Horde | Orgrimmar | Thunder Bluff | Undercity | Silvermoon 

Neutral | Shattrath 

 


 

Orgrimmar – město, na kterém pracovaly společně stovky mohutných orků a trolů, ruku v ruce stloukali kamenné masy a dřevěné kůly k sobě, aby za necelých pět let vzniklo sídlo, které je chloubou celé Hordy.

Město je pojmenované po jednom z nejuznávanějších hrdinů nejen mezi orky, Orgrimem Doomhammerem. Tento hrdina již, bohužel, není mezi živými, zemřel v Hammerfallu v Arathi Highlands při jedné z bitev.

Ohromná brána se strážními věžemi je to první, co upoutá válečníka, který se vydá do tohoto města. Tyto věže ovšem král Orgrimmaru - Thrall zrušil poté, co opilí trolové spadli a tragicky zahynuli. Další částí města je Valley of Strength, zde je mnoho potulných obchodníků, kteří přišli z daleka hledat štěstí. Nachází se tu ale i městská banka a aukční síň se lstivými orky, kteří vás připraví i o poslední zlaťáky. Pokud se z této čtvrti vydáme do leva, najdeme zde učitelé mágů, portálů, ale také přijedeme k druhé bráně města, která vede do Barrens – vyprahlé části Kalimdoru.

The Drag - další část severně od aukce. Toto místo je nebezpečné, a to hlavně v noci. Je to totiž útočiště všech pochybných existencí. Nachází se tu také tajemná jeskyně, do které mohou válečníci jít vyzkoušet své schopnosti, ale také nasbírat si zbroj a zbraně, tak potřebné pro další boje. Pokud zahneme doprava, ocitneme se v části jménem Valley of Honors, kde nás starý ork se svou ženou naučí rybařit a jeho syn prodá vlky, kteří nám usnadní cestování…

Dále jsou tu mistři bojových umění, kteří nás propojí s jiným světem... světem bojů a litrů prolité krve.. mohou vás portnout do různých bojových arén, kde máte za úkol buď ukrást nepříteli vlajku nebo třeba obsazovat body na mapě.

Vyčerpáni bojem se vracíme na rozcestí The Drag a Valley of Honors, odkud vede cesta do Valley of Wisdom. Tuto část obývají nejlepší orčští bojovníci, jejich úkolem je chránit a nasazovat životy za velikého krále Orgrimmaru vždy když na město utočí alianční vojska.

Doufejme že město už navždy zůstane pod vládou Thralla, jelikož je v těch nejlepších rukou.

by Slave

 Copyright © DarkRuby.net 2007 - 2024